Scenika!

Naszym celem jest wypełnić parkiet po brzegi, dostarczając różnorodną muzykę, gry, zabawy oraz pokazy, dzięki którym wesele staje się tak samo wyjątkowe, jak Panna Młoda, Pan Młody, Świadkowe, Rodzice i każdy z Gości z osobna. Muzyka działa na ludzi niczym magia. Integruje i jednoczy, pozwalając oderwać się od rzeczywistości. Ciężko o lepszą do tego okazję niż właśnie wesele, które jest jednym z najważniejszych momentów w życiu. To chwila warta upamiętnienia, która w swej oryginalności powinna być uosobieniem charakterów, upodobań oraz sposobu życia Zakochanych. Całkowicie więc zrywamy z szablonowym myśleniem i graniem pod jeden scenariusz. Wykorzystujemy pełen potencjał naszych czasów, dzięki czemu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

|

scenika
Jak?

Spotykamy się i rozmawiamy. Poznajemy Was, oczekiwania oraz koncepcje, jakie siedzą w Waszej głowie. Wy poznajecie nas i nasze możliwości. Prezentujemy Wam sposoby na to, aby zrealizować wasze pomysły, po czym ustalamy każdy szczegół, aby cała uroczystość wyglądało dokładnie tak, jak sobie wymarzyliście. Jesteśmy stale w kontakcie, otwarci na nowe pomysły oraz gotowi odpowiedzieć na każde pytanie. Podstawą naszej oferty jest DJ wraz z Konferansjerem. Jako duet wprost idealny, prowadzimy przyjęcia według planu, jaki wcześniej wspólnie ustalamy. Przygotowujemy nagłośnienie według wielkości oraz akustyki sali weselnej. Zapewniamy oświetlenie parkietu, w tym listwy LED oraz ruchome głowice o różnych barwach, dzięki czemu możemy dostosować kolorystykę do stylizacji wesela. Naszą główną siedzibą wypadową jest Leszno w województwie wielkopolskim. Dojeżdżamy i dowozimy sprzęt na miejsce bezpłatnie w promieniu 40 kilometrów. Wiemy, że przy dobrej muzyce goście chcą bawić się długo, dlatego, gdy zabawa się zacznie, prowadzimy ją aż do godziny 4.00 nad ranem.

Oferta

To, co wyświetlamy na ekranie nie jest przypadkowe. Kształty, kolory oraz ruch na mixach czy klipach świetnie pasują do muzyki, potęgując panujący klimat. Jeżeli do tej pory wątpiliście, udowodnimy Wam, że magia istnieje. A dokładniej, magia dźwięku i obrazu, która w połączeniu tworzy zapierający dech w piersiach przedstawienie. Dostarczamy techniczne rozwiązania eventowe na najwyższym poziomie, a nie przypadkowe, migające światełka, które giną w tle. Tworzymy zintegrowany pokaz muzyki i obrazu, oddziałując na wszystkie zmysły i dostarczając silnych doznań, które zapadają w pamięci na lata. Nasza scena dosłownie ożywa, dzięki czemu nie ważne czy minie pięć czy dziesięć godzin, zabawa nigdy się nie kończy!